Merhaba,

Ben Fatih Bayraktar

TraIners

01

Hakkımda

Fatih Bayraktar, Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenlik Bölümü 2018 mezunudur, 2013 yılından bu yana Fitness sektöründe aktif bir şekilde yer almaktadır. ACE, Medikal Fitness Trainer, Group Fitness Instructor, Corrective Exercise Specialist, Personal Fitness Trainer gibi bir çok eğitim sertifikasına sahip olup, şu ana kadar 2 bilimsel tez ve “Kafein ve Atletik Performans ilişkisi” adında 1 adet bilimsel makalesi mevcuttur.

Bunun yanında sosyal medyada 2015 yılında kurduğu “SporBilinci” markası ile fitness ve sağlık sektörüne yönelik 1000’den fazla araştırma paylaşmış ve onbinlerce takipçisine yaptığı araştırmaları sunmaya devam etmektedir. MyPTLab markası ile birlikte çağın en büyük sorunu olan hareketsiz yaşamı yeniden canlandırmak adına harekete geçmiş ve insanların kaybettiği sağlığı yeniden kazanmalarını ve ilerleyen dönemlerde yaşayacağı sağlık sorunlarının önüne geçmek adına koruyucu bir fitness prensibi geliştirerek insanlara katkı sağlamaya çalışmaktadır.

02

Eğitmeni Olduğu Programlar

Sıkılaşma

Green Zone

Yeşil Bölge, sizin için ağırlık antrenmanında yeniyseniz (1-4 hafta) ya da son zamanlarda ağırlık antrenmanı yapmadıysanız ve/veya yaptığınız fiziksel performans testlerine göre düşük fitness statüsüne sahipseniz sizin içindir.

GREEN ZONE

12 Antrenman
2 Isınma / Soğuma
24 Egzersiz
Toplam 4 Saat Video
PROGRAMI İNCELE

Sıkılaşma

Blue Zone

Son zamanlarda tutarlı bir şekilde ağırlık çalışması (4+ hafta) yaptıysanız ve/veya yaptığınız fiziksel performans testine göre düşük ancak deneyimli bir fitness durumuna sahipseniz..

Blue ZONE

24 Antrenman
2 Isınma / Soğuma
36 Egzersiz
Toplam 8 Saat Video
PROGRAMI İNCELE

03

Beceriler

Koşma
100%
Ağırlık Kaldırma
90%
Esneklik
95%
Zıplama
95%
Bla Bla
80%
Bla Bla
70%

Let's be friends...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum ultricies sollicitudin ante nec mattis. Mauris eget ornare nibh. Nam venenatis porta diam. 

Email: dannyn@fakedesign.co

Tel: 1 868 70 56 99